Потрібні авторські оригінальні фото церкви. Надсилати тут !

Попередня до сучасної церква була мурованою, зведена у 1770 році там, де стоїть теперішня, дерев'яна. Знищена під час військових дій Першої світової війни. Нову невелику церковцю громада вирішила зводити з дерева, яке надав місцевий поміщик Станіслав Липинський. Збудована силами громади у 1922 році (роботи тривали один рік).

В совєтський період були заклики розібрати церковцю, адже вона ніби заваджала можливості зробити дрогу зі школи до клубу, проте святиня вистояла і весь час була чинною. В користуванні православної громади київського патріархату. Триває опорядження нової мурованої церкви. В старій невдовзі планують проводити заняття недільної школи.

Стоїть в центрі Затурців, при дорозі, недалеко на південь від нового храму, біля забудови. Прямокутна в плані безверха церква-каплиця, до якої з заходу прибудували маленький присінок. Вище входу до нього на стіні збережений образ покровительки цієї святині. На захід від церковці є дві(?) дзвіниці: проста з металевого каркасу, на якому висять три дзвони різних розмірів, і невелика дерев'яна(?).

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
Затурці
Фото 11. 05. 2012 року, авт. Dima 07 з www.panoramio.com
© 2007  "Дерев'яні Церкви Західної України"
Церква Св. Параскеви
1922