Книга "Дерев'яні церкви Івано-Франківської області"
До вашої уваги друге, ще більш цікаве і об'ємне видання про старі збережені дерев'яні церкви, цього разу з Івано-Франківщини. Наклад всього 100 примірників (перевидання не буде!), у твердій палітурі формату А4, всередині на 548 сторінках ви побачите великі чорно-білі фотографії 471-ї дерев'яної церкви, які збудували до 1989 року. До кожної церкви подана невелика історична інформація, а в кінці видання два покажчики. Книга продається виключно на сайті! Оцініть результат чотирьох років гігантської, самовідданої і безкорисливої праці фотографів, автора і співавтора книги. Переглянути

Типова розгортка книги

Розгортка зі схемою району


Станом на 5. 06. 2019 залишилися останні 
10 примірників книги + 6 примірників трохи не якісні!

Ціна одного примірника книги з картонною упаковкою і доставкою по Україні всього 

360 грн.


Замовити книгу можна двома способами:

- У Львові - за попередньою домовленістю (мінімум за один день до планованої зустрічі) можна зустрітися в кінці вул. Городоцької (район "МЕТРО" / автостанція "Західна"). У зв'язку з дуже обмеженим вільним часом, автор не має змоги їхати в інший район Львова, оскільки живе за містом - прошу поставитися до цього з розумінням. Пишете на електронну адресу автора (decerkva @ i.ua) ваше (або вашої довіреної особи) ім'я, контактний номер телефону, кількість примірників, які хочете придбати і день зустрічі. Автор сконтактується і домовиться про годину зустрічі. Оплата за книгу готівкою 300 грн. при зустрічі.

- По Україні - пишете на електронну адресу автора (decerkva @ i.ua) наступні дані: кількість примірників, які хочете придбати / ваше прізвище, ім'я, контактний номер телефону / назву перевізника, який доставить книгу ("Інтайм" або "Нова Пошта") / номер відділення перевізника (карта відділень "Інтайму", карта відділень "Нової Пошти"), де будуте забирати книгу / місто і область доставки. Вартість упаковки книги і її доставка входить в ціну книги! Якщо хочете, щоб автор підписав для вас (чи для когось іншого) книгу, прошу подати текст підпису.

Автор надсилає на вашу електронну адресу номер картки "Універсальна" від "ПриватБанку", на яку переказуєте вартість книги - 360 гривень. Після переказу обов'язково пишете автору день і час переказу, щоб бачити саме вашу оплату.

Після зарахування коштів на картку, автор надсилає книгу в день оплати або наступного дня. При форс-мажорних обставинах книга може бути надіслана дещо пізніше з поясненням причини.

Наперед вдячний за розуміння!
Книга "Дерев'яні церкви Львівської області"
КНИГА ПРОДАНА !    

Перевидання не буде !


...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор