Книга "Дерев'яні церкви Львівської області"
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2015  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор
КНИГА ПРОДАНА !

Масштабне унікальне видання "Дерев'яні церкви Львівської області", яке з'явилося на світ у вересні 2014 року після семирічної(!) праці всього двох людей (автора книги і львів'янина Ігора Пунди). В чому унікальність цього видання? Вперше за всі роки незалежності України вдалося відвідати, зафіксувати і звести в книгу всі збережені 780(!) дерев'яних церков, збудованих з 1502 року до 1970-х років на території усіх районів області. Ця гігантська робота виконана виключно на власному ентузіазмі, без будь-якої матеріальної підтримки зі сторони! Видання у формі ілюстрованого каталогу вражає практично кожного, хто тільки бере його до рук.

Зовні книга має кольорову супер-обкладинку, яка обгортає тверду палітуру формату А4. Всередині 448 сторінок чорно-білого друку, на яких розміщено 806 фото (по два або три на сторінку). До кожної церкви подано цікаву інформацію: опис і координати розташування церкви, використання, конфесія, невелика історична довідка. В кінці книги є чотири покажчики для зручного пошуку інформації.

Суперобкладинка  
Розворот книги 3+3 цер.  
Розворот книги 1+3 цер.
Коротка презентація видання (формат .pdf).