Якщо потрібно сконтактувати з адміністратором у питаннях, які стосуються сайту
Контакт
Засновник і адміністратор сайту
Віктор Громик - живу в м.Львів (Україна). Не є фахівцем в царині сакральної дерев'яної архітектури, адже не навчався в цьому напрямі. Завдяки стартовій допомозі Олени Крушинської (м. Київ) та практичній допомозі інших людей з вересня 2006 року розпочав фотофіксацію старих (збудованих до 1989 року) дерев'яних церков на території Львівської області. Через рік власними силами створив сайт "Дерев'яні церкви Львівщини", який з часом перетворився на сайт "Дерев'яні церкви Галичини", а потім - на "Дерев'яні церкви Західної України". Цей онлайн-каталог - незалежний, некомерційний проект, який наповнюється автором у вільний від основної роботи час.
Автор сайту має повне право не відповідати на листи у випадках:

- якщо повідомлення дописувача напряму не стосується тематики чи безпосередньо сайту.
- якщо дописувач безпідставно завдає моральної шкоди автору сайту і (або) роботі, яка виконана у межах сайту, нав'язує спілкування.
- якщо дописувач без поважної причини не хоче представитися (прізвище, ім'я, рід занять).
- якщо дописувач намагається будь-яким чином вплинути на діяльність, організацію, структуру чи наповнення сайту.
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................