Якщо потрібно сконтактувати з адміністратором у питаннях, які стосуються сайту
Контакт
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2015  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор
Автор і адміністратор сайту
Віктор Громик - живу в м.Львів (Україна). Завдяки стартовій допомозі Олени Крушинської (м. Київ) та практичній допомозі інших людей з вересня 2006 року до серпня 2012 року (включно) вдалося створити повний каталог дерев'яних церков Львівської області, збудованих до середини ХХ ст. Станом на осінь 2014 року завдяки зусиллям невтомного веломандрівника Ігора Пунди зафіксовано всі старі дерев'яні церкви з Івано-Франківщини. Зараз проводиться збір фотографій старих дерев'яних церков з інших областей західної України.
 
Автор сайту має повне право не відповідати на листи у випадках:

- якщо повідомлення дописувача напряму не стосується тематики чи безпосередньо сайту.
- якщо дописувач безпідставно завдає моральної шкоди автору сайту і (або) роботі, яка виконана у межах сайту, нав'язує спілкування.
- якщо дописувач без поважної причини не хоче представитися (прізвище, ім'я, рід занять).
- якщо дописувач намагається будь-яким чином вплинути на діяльність, організацію, структуру чи наповнення сайту.