Губин
Церква Різдва Пр. Богородиці 1900
Церква на карті.   Фото 26. 08. 2013 року, Вячеслав Галєвський з www.wikiwand.com
Потрібні авторські оригінальні фото церкви. Надсилати тут !

Збережена дерев'яна церква в цьому селі збудована за єпархіяльним проектом у 1900 році. Ймовірно, до цього року мала б існувати її попередниця. Також не відомо чи теперішня церква була чинною в совєтський період. Тепер пам"ятка архітектури місцевого значення в користуванні православної громади МП.

Губинська церква розташовується на північній околиці села, при дорозі до с. Тумин, віддалено від основної сільської забудови. До нави з чотирьох сторін прилягають трохи вужчі: вівтар зі сходу, бічні прибудови - з півночі та півдня, бабинець - з заходу. Ймовірно, при північній стіні вівтаря є ризниця. Також з заходу до бабинця прибудована одноярусна дерев'яна дзвіниця.

Конструкція святині опирається на досить високий фундамент. На кутах чотирисхилого даху нави влаштовані двоярусні ліхтарі з маківками. Вони, як і верх і маківка над навою, а також верх дзвіниці, покриті жовтою блискучою бляхою, дахи наново пофарбовані.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Локачинський
район
___

Волинська
область
___

Вигляд у 1941 році.  Фото з www.ebay.de
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор