Башарівка
Церква Введення в Храм Пр. Богородиці 1956
Попередня до існуючої дерев'яна церква в Башарівці була збудована у 1779 році. Належала до парафії сусіднього села Батьків. Спалена у 1918 році російськими солдатами. Тривалий час село не мало власної церкви. Будівництво нової святині силами громади розпочали щойно у 1942 році.

Через відомі в той час події церкву зводили аж до 1956 року, коли в ній провели перше богослужіння. Проте вже у 1962 році храм зачинили з наказу тодішньої радянської влади. Відновлена у 1989 році, в 1990 році відновили богослужіння. В наш час зовні ремонтована перед 2008 роком. Сьогодні в користуванні громади УПЦ КП.

Церкву побачите в центральній частині села, біля перехрестя доріг, на просторій ділянці біля забудови. Невеличка за розмірами хрещата в плані одноверха церква на бетонному фундаменті. При вівтарі з обидвох сторін прибудовані ризниці, до бабинця церкви з заходу прилягає невеликий присінок. Під час останнього ремонту всі зовнішні стіни церкви оббиті пластиковою вагонкою. З північного заходу від церкви стоїть дерев'яна(?) двоярусна дзвіниця, стіни якої зовні потиньковані розчином.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Церква на карті.   Фото 13. 03. 2016.
Радивилівський
район
___

Рівненська
область
___

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор