Це розлоге високогірне село і його мешканці тривалий час належали до парафії сусіднього села Річки. Перша церква з дерева постала в селі у 1877 році. Наступного року посвячена. Була філійною парохіяльної церкви в Річці.

У 2013 році святкували 135-ліття церкви – встановили пам’ятну таблицю. Вважається найвище розташованою серед старих дерев’яних церков в області, адже стоїть на висоті 880 метрів над рівнем моря. Сьогодні пам'ятка архітектури національного значення. В користуванні православної громади УАПЦ.

Розташована в північній частині села, недалеко на захід від головної дороги, біля цвинтаря. Вівтарем орієнтована до північного сходу. Святиня одноверха видовжена хрещата в плані, в якій по осі церкви до бабинця прибудували майже рівноширокий присінок, а до вівтаря - також рівношироку захристію.

Ще один вхід до церкви через прибудований присінок з півдня до нави. Церква відновлена у 1989 році. Дерев'яна двоярусна дзвіниця, яка походить з ХІХ ст., стоїть вище по схилу з південного заходу від церкви.

ЛІТЕРАТУРА: "Церкви Прикарпатського краю". Р. Процак, Івано-Франківськ, 2006.
Інформація Василя Слободяна.  

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
Снідавка
© 2007  "Дерев'яні Церкви Західної України"
Церква Свв. Апостолів Петра і Павла 1877
Фото 17. 08. 2014, Ігор Пунда.