Багринівка
Церква Прсв. Тройці 1777 (1880)
Церква на карті.   Фото 28. 05. 2018 року, Ігор Пунда.
Давніше в цьому селі стояла дерев'яна церква невідомого року будови. яка згоріла в кінці 1857 року. Деякий час селяни не мали де проводити богослужіння. Щойно в 1880 році до Багринівки перевезли дерев'яну церкву, яка первісно була збудована в 1777 році в селі Нижній Віків (сьогодні на території Румунії).

Тільки через три роки після цього, в 1883 році (помилково за рік будівництва церкви приймають 1887-й), її освятили. Незважаючи на те, що в дерев"яній церкві не проводять регулярних богослужінь ще з 1997 року (тоді освятили новозбудований мурований храм), згідно з традицією, чин похорону щоразу проводять в старій церкві.

Розташована в південній частині села, на краю цвинтаря. Хатнього типу тридільна церква, в якій бабинець і нава рівноширокі, а вівтар гранчастої форми дещо вужчий. До бабинця з півдня прибудували великий дерев'яний присінок. Зовнішні стіни церкви ошальовані вертикально дошками і лиштвами. Зовні нечинна церква виглядає в доброму стані. З заходу від неї збереглася дерев'яна двоярусна дзвіниця (сучасна церкві) з прибудовами до першого ярусу.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Глибоцький
район
___

Чернівецька
область
___

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор
І ще так. Фото 28. 05. 2018 року, Ігор Пунда.
Оригінальний вигляд. Фото ? року, з www.webcenter.top.