Бабичі
Церква Прсв. Трійці 1914
Церква на карті.  Фото 7. 10. 2008
Дерев`яна, однозрубна, безверха будівля хатнього типу, розміром 17 м. х 8 м., вміщає 200 осіб, стоїть біля цвинтаря, неподалік школи. Збудована у 1912 - 1914 рр. коштом добровільних пожертв парафіян.

Церква складається з прямокутної нави до якої зі сходу прибудований гранчастої форми вівтар, розширений з усіх сторін під час останнього ремонту, а від заходу - невеликий присінок з двома вхідними дверима, накритий двосхилим дахом, який продовжили з обидвох сторін і закріпили до металевих стовпів. Стіни церкви покрили дерев`яною вагонкою, внизу по периметру стін влаштували захисний дашок.

Гребінь двосхилого даху нави завершує на високій восьмибічній вежі велика маківка. В інтер`єрі церкви розташований різьблений і золочений іконостас. На захід від святині стоїть двоярусна дзвіниця, накрита шатровим дахом, нижній ярус якої тинькований розчином, верхній - вертикально шальований дерев`яними планками.

ЛІТЕРАТУРА: А. ЮРАШ "Шематизм Львівсько-Сокальської єпархії УПЦ КП". - Львів: ПАІС, 2000. - 248 с.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Радехівський
район
___

Львівська
область
___

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор