Подобовець
Церква Св. Миколи XVII ст.,1785
Церква на карті.   Фото 17. 02. 2016.
Подобовецька церква походить з XVII ст. і первісно стояла в іншому місці села. У 1785 році її перенесли на теперішнє місце. Стіни церкви зведені з дубового дерева.

Споруда двозрубна (нава і бабинець об'єднані одним зрубом), тридільна. Зруб вівтаря вужчий. Оточена піддашшям. Під ним з заходу бабинця притулився невеликий зашклений ганок.

Стіни над опасанням ошальовані дерев'яною вагонкою, під опасанням - стіни з відкритого зрубу. Над бабинцем традиційно існує невисока вежа-дзвіниця. З півночі вище від церкви по схилу стоїть невелика дерев'яна двоярусна дзвіниця.

На пам'ятній таблиці вказано, що дзвіниця походить з 1795 року і є пам'яткою архітектури. На прицерковній території стоїть невелика дерев'яна закрита капличка.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Міжгірський
район
___

Закарпатська
область
___

Вигляд церкви з дороги.  Фото 8. 08. 2012, Андрій Сенько.
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор