Негровець
Церква Св. Арх. Михайла XVIII ст.,1818 (долішня)
Церква на карті.   Фото 2. 05. 2014, Андрій Сенько.
Церква в Негровці первісно зведена ще у XVIII ст. в іншому місці. У 1818 році її перенесли на теперішнє місце в центрі села. Тоді ж її перебудували, в результаті церква отримала існуючі сьогодні форми. Кадри з зображенням церкви з'явилися у промоційному відео "Включи Україну" до Євро-2012.

Стара церква з високом гострим шпилем стоїть при дорозі на пагорбі в південній (долішній) частині села, біля мосту через р. Теребля. Двозрубна тридільна святиня. При західній стіні бабинця має закритий ганок. Над ним є арочна галерея. Віконечка у стінах церкви дуже маленькі. Церкву оточує невелике піддашшя. Стіни квадратової в плані вежі над бабинцем потребують зовнішнього ремонту.

Біля церкви збереглася дерев'яна двоярусна дзвіниця. Наприкінці 2000-х років поряд збудували ще одну церковцю, також з дерева.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Міжгірський
район
___

Закарпатська
область
___

Вид на іконостас.  Фото 3. 06. 2017, Олександр Бендерський.
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор