Ділове
Церква Свв. Ап. Петра і Павла 1860
Інша дерев"яна церква в Діловому зведена 1860 року і посвячена під титулом святих апостолів Петра і Павла. Сьогодні в користуванні УПЦ Московського Патріархату(?).

Церква стоїть посеред цвинтаря біля лівого берега річки Тиса, в північно східній частині Ділового. Рівноширокі зруби бабинця, нави і вівтаря вкриті спільним багатосхилим дахом, з якого над бабинцем виглядає незвично низька вежа-дзвіниця, наметовий дах якої увінчаний високою маківкою.

З заходу на ширину бабинця прибудований зашклений ганок. Церкву оточує вузьке піддашшя. У стінах під опасанням вікна дерев'яні і дещо більших розмірів, а в стінах над опасанням - невеликі, металопластикові. Окремостоячої дзвіниці немає.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Рахівський
район
___

Закарпатська
область
___

Церква на карті.   Фото 24. 07. 2015, Олександр Бендерський.
Вид на головний вхід.  Фото 24. 07. 2015, Олександр Бендерський.
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор