Вовче
Церква Св. Миколи Чарнецького 1900
У 1900 р. для німецьких колоністів римо-католиків була збудована дерев'яна публічна каплиця Св. ап. Петра і Павла. Зачинена після другої світової війни, довший час використовувалася на різні господарські потреби.

У червні 2003 р. передана греко-католицькій громаді горішньої частини Вовчого та освячена на церкву Св. Миколая Чарнецького. Церква у користуванні громади УГКЦ.

Розташована церква на пагорбі при сільській дорозі. Орієнтована вівтарем на захід. Однонавова дерев'яна будівля з прямокутною навою та вужчим гранчастим вівтарем.

"До вівтаря у 2009 р. з обидвох сторін прибудували невеликі дерев'яні захристії накриті односхилими дахами, мають стіни вертикально шальовані дошками - моє доповнення". До нави прилягає квадратова в плані вежа-дзвіниця, в підвежжі якої міститься невеликий присінок.

Нава вкрита двосхилим дахом, вівтар - п'ятисхилим. Стіни шальовані вертикально дошками і лиштвами. Внутрішній вистрій ще не був уряджений. 

ЛІТЕРАТУРА: "Церкви Турківського району", В. Слободян, Львів-2003.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Турківський
район
___

Львівська
область
___

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор