Потрібні авторські оригінальні фото церкви. Надсилати тут !

Інформація подає, що церква в селі Шельвів збудована в 1891 році. Очевидно, мова про попередню церкву, адже карта з 1923 року виразно показує, що в цей час ніякої церкви в селі не існувало. Цілком ймовірно, що теперішня дерев'яна церква-каплиця була збудована до 1939 року.

Новий силует отримала після добудов до 2014 року. Церква відома чудотворною іконою Пр. Богородиці, яка потрапила сюди з переселенцями с. Отроч з Холмщини. Сьогодні церква в користуванні громади УПЦ КП. Не є пам'яткою архітектури.

Церкву побачите посеред південної частини села, на просторій ділянці біля бічної вулиці. Дводільна безверха святиня, яка складається з прямокутної в плані нави і дещо вужчого гранчастого в плані вівтаря. До нього первісно з півдня була прибудована ризниця, а до нави - невеличкий присінок.

Під час зовнішнього ремонту до вівтаря з півночі зробили дерев'яну добудову, а на місці присінку постала дерев'яна двоярусна дзвіниця. Стару одноярусну дерев'яну дзвіницю, яка розташована з заходу від церкви, зберегли.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
Шельвів
Фото в квітні 2014 року, авт. foto mandrivnyk з www.panoramio.com
© 2007  "Дерев'яні Церкви Західної України"
Церква Воздвиження Чесного Хреста 1930-і рр.(?)
З іншої сторони. Фото 2017 року, з www.lokachi.rayon.in.ua
Без добудованої дзвіниці. Фото 2. 08. 2009 року, авт. Skoumi з www.panoramio.com