Стінка
Церква Воскресіння Господнього 1700
Церква на карті.  Фото 30. 07. 2008
Церква збудована в 1700 році. До 1939 року її покровителем був Конвент оо. Домінікан з селища Підкамінь. Церква у користуванні громади(?).

Розташована в південній частині села, на пологому схилі, при дорозі. Невелика тризрубна триверха будівля. Три квадратові зруби (з яких зруб нави ширший), розташовані по осі південний схід - північний захід. При північній стіні вівтаря прибудована велика ризниця. Церкву оточує піддашшя, оперте на випусти вінців зрубів. Стіни підопасання вертикально шальовані дошками і частково оббиті пресованим картоном, надопасання - оббиті бляхою.

Світловий восьмерик нави вкритий ломаним наметовим верхом, який вінчає ліхтар з маківкою.  Низькі наметові верхи на восьмериках, які посаджені на трисхилі дахи завершують вівтар та бабинець. Вхід на прицерковну територію через муровану стінового типу надбрамну дзвіницю. На одному з дзвонів напис: "ЦЕРКВА Миколай".

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.

.........................................................................................................................................................................................................................................................
Золочівський
район
___

Львівська
область
___

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор