Потрібні авторські оригінальні фото церкви. Надсилати тут !

З відомої інформації можна зробити висновок, що збережена дерев'яна церква третя в історії Симонова - першою в селі була церква, ймовірно, з XVIII ст., наступна дерев'яна збудована 1873 року коштом парафіян. Її спалили німецькі загарбники у 1943 році.

За деякий час по закінченню Другої світової війни, у 1947 році громада на місці знищеної розпочала зведення нової дерев'яної церкви, яку завершили і посвятили у 1949 році. Відновлена в інтер'єрі у 2003 році, зовні - у 2008 і 2009 році. Церква в користуванні громади Української православної церкви московського патріархату. До жодних пам'яток архітектури не належить.

Розташована в західній частині Симонова, при дорозі, біля забудови, в оточенні дерев. Досить довга, тридільна, невисока церква, західний фасад якої традиційно для цього краю завершує прибудована дерев'яна дзвіниця.

До неї, як і до обидвох сторін(?) нави добудовані зашклені ганки. Не відомо чи має вівтар прибудовану ризницю. Зовні церква нічим не виділяється серед таких дерев'яних святинь.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
Симонів
© 2007  "Дерев'яні Церкви Західної України"
Церква Св. Дмитра
1949
Фото 10. 03. 2014 року, з www.symoniv.at.ua.
З висоти. Фото 22. 12. 2016 року, Сергій Трохимець.