Корчин
Церква Свв. Кузьми і Дем'яна 1824
Церква на карті.  Фото 5. 08. 2017
Дерев`яна церква стоїть в селі, біля головної дороги. Збудована у 1824 р., ремонтована 1890 року. Канонічна візитація церкви відбулася у 1909 р. Церква тризрубна, одноверха. Об`єм нави накритий восьмигранним шатром який завершений глухим ліхтарем з маківкою.

Бабинець і вітар мають двосхилі дахи. По периметру будівлі влаштоване піддашшя. Входи з півдня і заходу підкреслені двосхилими дашками, які виступають з площини піддашшя. На північний-захід стоїть дзвіниця.

Загалом, церква типової конструкції та класичного кольору. Відрізняється від багатьох дерев`яних церков гірської частини області місцерозташуванням (стоїть у долині, біля ріки Стрий) та відсутністю біля неї цвинтаря.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Сколівський
район
___

Львівська
область
___

Загальний вид з дороги.  Фото 14.05.2007
Вид у 1930-х рр. Фото з www.1ua.com.ua, Ігор Чудійович
Фото 12. 05. 2011
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор