Ганнівці
Церква Покрови Пр. Богородиці 1894
Церква на карті.   Фото 5. 03. 2016, Роман Карвацький.
Церкву збудував майстер Стефан ..., в 1894 р. замість старої деревяної. Церква у користуванні громади УГКЦ.

Розташована в центрі Ганнівців, при дорозі, на маленькій рівній ділянці, затиснутій між забудовою. Складається з прямокутних в плані вівтаря, який орієнтований на південний схід, ширшої нави та вужчого бабинця. Вівтар має прибудовані з обидвох сторін ризниці. Над входом до бабинця влаштований двосхилий дашок, який розриває піддашшя, що оточує церкву на випустах вінців зрубів.

Стіни під опасанням були з відкритого зрубу (під час останнього ремонту ошальовані фальшбрусом), над опасанням були вертикально шальовані дошками (під час ремонту оббиті дерев'яною вагонкою). Ліхтар з маківкою посаджений на восьмибічний наметовий верх, який вкриває світловий восьмерик на четверику нави. Гребені дахів над вівтарем і бабинцем вінчають маківки на ліхтарях.

Ймовірно, в першій половині 2010-х років під час ремонту верх і дахи церкви покрили булатом (блискучою бляхою). На захід від церкви розташована дерев`яна одноярусна квадратова в плані дзвіниця, накрита пірамідальним дахом. Стіни оббиті пластиком.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Вид на іконостас.  Фото 3.05.2013, Назар Ланько.
Жидачівський
район
___

Львівська
область
___

Вигляд до ремонту.  Фото 27. 11. 2008.
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор