Мислівка
Церква Св. Дмитра, кін. ХІХ ст.
Церква, яка сьогодні існує у Мислівці зведена, очевидно, наприкінці ХІХ ст. німецькими колоністами-лісорубами, які в той час розбудовували поселення під назвою Leopoldsdorf (перша назва Мислівки, поляки називали Людвиківка). Церква в користуванні громади УПЦ КП.

Знаходиться на рівній ділянці між забудовою при дорозі в південній частині села, недалеко головної дороги. Церква тридільна безверха, її гранчастий вівтар орієнтований до заходу. З півдня до вівтаря прибудована ризниця, зі сходу прилягає широка нава, до якої по осі прибудований прямокутний вужчий присінок.

У стінах церкви, які по ремонті оббили пластиковою вагонкою, є всього декілька арочної форми вікон. Гребінь даху нави завершує високий восьмибічний ліхтар з маківкою. На південний схід від церкви стоїть деревяна квадратова в плані двоярусна дзвіниця. Другий ярус накритий пірамідальним дахом, який вінчає ліхтар з маківкою. Стіни дзвіниці також під пластиком.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Долинський
район
___

Івано-Франківська
область
___

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор
Іконостас церкви.  Фото 8. 12. 2014, з www.pravoslavie.if.ua