Лісна Тарновиця
Церква Св. Арх. Михайла 1936
Церква на карті.   Фото 21.10.2014, Володимир Дідик.
У 1936 році для римо-католиків Лісної Тарнавиці збудували з дерева богослужебну каплицю. В радянський час була нечинна. Після того як будівлю передали православній громаді, зовні та всередині відновлена.

Маленьких розмірів церква-каплиця розташована в центрі села, при дорозі, біля берега річки Стримба. Вівтарем орієнтована до півдня. При вівтарі зі сходу прибудована ризниця, а по осі церкви з півночі прибудували новий ганок.

Стіни церкви оббиті дерев'яною вагонкою "під ялинку", вікна замінили пластиковими. З північного заходу від церкви стоїть нова мурована дзвіниця.

ЛІТЕРАТУРА: "Церкви Прикарпатського краю". Р. Процак, Івано-Франківськ, 2006.
Інформація Василя Слободяна.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Надвірнянський
район
___

Івано-Франківська
область
___

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор