Малятинці
Церква Св. Миколи 1892 (1868)
Церква на карті.   Фото 26. 05. 2018 року, Ігор Пунда.
Біля церкви стоїть кам'яний пам"ятний хрест "...споруджений в честь 100-річчя побудови церкви святого Миколая 1892 - 1992". За іншими даними церкву датують 1868 роком. Була постійно чинною. До пам"яток архітектури не належить. На жаль, більше детальнішої інформації у відкритому доступі не вдалося віднайти.

Церкву побачите в центральній частині села, в оточенні вічнозелених дерев, біля цвинтаря. Хрещата в плані одноверха святиня, яка відразу запам"ятовується двома двоярусними вежами, які підкреслюють кути стін бабинця. Другі яруси веж сполучає галерея. Крім входу з заходу до бабинця є ще один з півдня через прибудований ганок.

Вівтар, як і бічні рамена нави, гранчастий в плані, з півдня до нього є прибудована ризниця. Зовнішні стіни церкви (окрім восьмерика нави і других ярусів веж) оббиті пластиковою вагонкою, частина вікон також замінена пластиковими. Силует церкви підкреслюють два менші ліхтарі на обидвох вежах і більший на восьмибічному верху нави. Дзвіниця дерев'яна двоярусна, її стіни також під пластиком, розташована з південного сходу від святині.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Кіцманський
район
___

Чернівецька
область
___

Разом із дзвіницею.  Фото 26. 05. 2018 року, Ігор Пунда.
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор