Тишів
Церква Успіння Пр. Богородиці 1898
Церква на карті.   Фото 16. 09. 2015, Ігор Пунда.
Церква з дерева, яка сьогодні збереглася в селі, постала у 1898 році. Щоправда, на стінах церкви і дзвіниці, які належать до пам'яток архітектури, вказано XVIII ст. Зведена з ялинових брусів майстрами, які також будували в селах в околиці. Зовнішній ремонт проведений після 2006 року. Церквою користується православна громада. На прицерковній території існує з десяток надмогильних хрестів.

Тишівська церква стоїть в центрі населеного пункту, з півдня від сільської дороги, на схилі, біля забудови. Прицерковна територія оточена невисоким кам'яним муром. Святиня тризрубна. При західній стіні бабинця відкритий ганок, вгорі фасаду - типове завершення вежею. В даній церкві непитовим є один нюанс - на кутах стін нави влаштовані дві невеликі вежі з маківками.

Під опасанням стіни церкви оббиті дранкою, над опасанням раніше були під бляхою, по останньому зовнішньому ремонті їх (як і стіни вежі) оббили пластиковою вагонкою. З півдня від церкви існує дерев'яна дзвіниця на два яруси, стіни якої також оббиті дранкою. Над вхідною брамою до прицерковної території після 2006 року збудували муровану конструкцію.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Воловецький
район
___

Закарпатська
область
___

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор