Ділове
Церква Різдва Пр. Богородиці 1750
Церква на карті.   Фото 4. 05. 2014, Андрій Сенько.
Ця невелика церковця датується 1750-м роком, хоча вважають, що її звели раніше. По другій світовій війні зачинена, а в 1960-х роках по ремонтах перетворена на музей. Реставрована у 1970-1971 рр. У 1990-х роках церкву передали в користування громаді УГКЦ.

Церква стоїть в центральній частині Ділового, 180 м. на північ від головної дороги, 30 метрів на південний захід від мурованої церкви, біля перехрестя вулиць. Прицерковна територія оточена дерев'яною огорожею. Двозрубна тридільна святиня, в якій бабинець, нава і вівтар мають однакову ширину.

Церква оточена вузьким піддашшям. Стіни будівлі з ялинових брусів опираються на дубові підвалини. Над бабинцем здіймається квадратова в плані вежа-дзвіниця. Гонтове кожухування стін церкви і вежі, а також дах і піддашшя церкви повністю ремонтовані між 2006 та 2008 роками.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Іконостас.  Фото 2. 05. 2014, Андрій Сенько.
Рахівський
район
___

Закарпатська
область
___

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор