Новий Корець
Церква Св. Параскеви 1914
Церква на карті.   Фото 2. 09. 2018 р., Сергій Трохимець.
Давня дерев"яна Параскевська церква згоріла під час пожежі. У 1911 році на її місці почали будівництво нової великої дерев"яної церкви, яке закінчили у 1914 році. Зовні пофарбована після 2007 року. Не відомо чи належить до пам'яток архітектури. В користуванні православної громади МП.

Розташована в східній частині села, недалеко на південь від Космодаміанівської дерев'яної церкви, біля забудови. Фарбована в якскраві контрастні кольори церква точно приверне увагу. Досить простора одноверха святиня, яка в плані утворює хрест. Двоярусні вежі вінчають краї стін бічних рамен нави і вівтаря.

Традиційно для цього стилю на західному фасаді здіймається висока дерев"яна дзвіниця. З обидвох сторін до вівтаря є прибудови. Також в бічних раменах є додаткові входи до церкви. Якщо б нетипове пофарбування зовнішніх стін храму, він нічим особливим не відрізнявся від подібних в цьому населеному пункті.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Корецький
район
___

Рівненська
область
___

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор
З іншої сторони.  Фото 2. 09. 2018 р., Сергій Трохимець.