Ордів
Церква Св. Апостола Євангелиста Луки 1845
Церква на карті.  Фото 23. 09. 2010
Церква в селі Ордів розташовується на південній околиці села, біля цвинтаря. Зведена у 1845 році. За конструкцією двозрубна (нава і бабинець об'єднані), триверха, на бетонному фундаменті. На довжину вівтаря з півночі прибудована ризниця, накрита півкруглим дахом. Такої ж форми накриття є над великим присінком на ширину бабинця. У його стінах зробили два входи до церкви.

З півночі та півдня церква має опасання на дерев'яних стовпах - це все, що залишилося від попереднього вигляду святині. Її стіни повністю горизонтально покрили обрізками дерева півкруглої форми, карнизи зашалювали дерев'яною вагонкою. Можна припустити, що перед ремонтом конструкція церкви була трохи іншою.

Над навою є світловий восьмерик, накритий низькою банею з ліхтарем та маківкою. Подібне завершення існує над вівтарем і бабинцем з тією різницею, що тут восьмерики менших розмірів і дуже низькі.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Радехівський
район
___

Львівська
область
___

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор