Межиброди
Церква Перенесення Мощів Св. Миколи 1883
Церква на карті.  Фото 3. 07. 2012
Святиня збудована в 1883 році, в селі, на підвищенні. Очевидно, на її місці раніше стояла інша церква.

Будівля тризрубна, до західної стіни бабинця прибудований рівноширокий присінок, який мав двоє дверей. На поч. 2010-х рр. присінок розбудували вперед і вгору (тепер вхід від заходу, а на другому ярусі збільшили площу хорів). Додаткові вхідні двері розташовані у південній стіні нави.

До вівтаря з півночі прибудована маленька ризниця. Церква оточена піддашшям, стіни під яким складаються з відкритого зрубу, над піддашшям - вертикально шальовані дошками з лиштвами. Світловий восьмерик нави накритий восьмибічним наметом, завершеним ліхтарем з маківкою.

Гребені дахів бабинця і вівтаря прикрашають маленькі вежі з маківками. На південь від церкви стоїть низька дерев`яна двоярусна дзвіниця накрита восьмибічним верхом з маківкою. Праворуч від входу на церковне подвір`я можна побачити фігуру Пр. Богородиці.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Сколівський
район
___

Львівська
область
___

Церква без прибудови до бабинця.  Фото 28. 09. 2008 р.
1970-і рр.  Фото В. Каринского (г. Москва)
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор