1). Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із чинним законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права.

2). Використання матерiалiв з www.decerkva.org.ua дозволяється за умови посилання. Для iнтернет-видань обов'язковим є гiперпосилання на www.decerkva.org.ua, відкрите для пошукових систем.

3). Засновник і адміністратор сайту - Громик Віктор. Усі фотографії на сайті www.decerkva.org.ua, до яких не вказане джерело, належать і є власністю адміністратора сайту. Інші матеріали розміщені на сайті скопійовані з різних джерел (із зазначенням джерела/автора) або надані їх авторами з добровільної згоди і без будь-яких матеріальних чи інших відшкодувань.

4). Назви існуючих дерев'яних церков і рік (століття) їх будівництва майже повністю скопійовано з "Каталог існуючих дерев'яних церков України і українських етнічних земель", В. Слободян, "Вісник інституту «Укрзахідпроектреставрація» - Львів, 1996. Дійсні назви існуючих дерев'яних церков і рік (століття) їх будівництва можуть відрізнятися з вище вказаного джерела!

5). Назви населених пунктів скопійовано з www.uk.wikipedia.org і "Львівська область. Топографічна карта", Київська військово-картографічна фабрика, Київ - 2006. Дійсні назви населених пунктів можуть відрізнятися з вище вказаних джерел!

6). Всі думки і висновки написані на сайті є виключно приватними і суб'єктивними. Вони не мають на меті будь-кого образити, принизити чи заподіяти іншу моральну шкоду! Інформація на сторінках сайту не завжди може бути достовірною! Відповідальність за коректно скопійовану інформацію несе першоджерело.
 




Правова інформація
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор