Крушельниця
Церква Св. Миколи 1822
Церква на карті.  Фото 14. 05. 2007
Дерев`яна церква св. Миколи стоїть недалеко центральної дороги. Збудована у 1822 році. До другої світової війни її покровителями були відомі підприємці брати барони Гредлі зі Сколього.

Церква тризрубна одноверха, накрита восьмигранним шатром. Оточена традиційним широким піддашшям, до вівтаря прибудована ризниця. Як видно, будівля свіжопофарбована, довкола також порядок.

Збоку розташований цвинтар. У даному випадку церква вирізняється завдяки своєму розташуванню, адже стоїть не на схилі чи горбі, а на рівній поверхні. 

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Сколівський
район
___

Львівська
область
___

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор