Хрінів (Хренів)
Церква Св. Параскеви 1920(?)
Церква на карті.  Фото 29. 02. 2008
Дерев`яну каплицю - дивної форми будівля, подібної не зустрічав. Вона складається з прямокутної нави, накритої трисхилим дахом, до якої із заходу прибудований присінок, а зі сходу - вівтар з невеликими ризницями.

Ніби проста церква-каплиця, але звідки тут взялася приземиста шоломова баня на восьмерику? У даному випадку вона виглядає щонайменше незвично у порівнянні до хатньої форми основного об`єму церкви. Можливо, її збудували під час одного з ремонтів, щоб надати непримітній зовні будівлі сакральний характер.

До речі, станом на 2000 р. останній ремонт зовні та всередині церкви робили у 1991 р. Як видно, парафіяни Хрінова ще довго будуть користуватися дерев`яною каплицею, адже до закінчення мурованого храму ще далеко (станом на 2008 рік).

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.

ЛІТЕРАТУРА: А. Юраш "Шематизм Львівсько-Сокальської єпархії УПЦ КП". - Львів: ПАІС, 2000. - 248 с.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Кам'янка-Бузький
район
___

Львівська
область
___

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор