Богданівка
Церква Положення ризи Пр. Богородиці 1903
Церква на карті.   Фото 7. 06. 2018.
Церква перенесена в 1903 р. ( 1904 р. ) до Богданівки з недалекого села Журавники, оскільки там в 1900 р. збудували муровану церкву Зіслання Св. Духа. Зовні ремонтована, ймовірно, в 2010-х роках. Церква в Богданівці в користуванні громади УГКЦ.

Розташовується в центрі села, на рівній ділянці біля роздоріжжя до сіл Заставне і Полоничі. Дводільна безверха церква. До прямокутної в плані нави зі сходу прилягає гранчастої форми вівтар, до якого з обидвох сторін прибудовані ризниці, а до нави від заходу - вужчий зашклений ганок. Стіни церкви були ошальовані вертикально дошками. Під час останнього зовнішнього ремонту маківку перекрили новою бляхою, дахи пофарбували, вікна замінили пластиковими, стіни оббили дерев'яною вагонкою.

Нава вкрита двосхилим дахом, на схилах якого влаштовані менші двосхилі дахи. На причілках бічних дахів намальовані зображення Пр. Богородиці. Гребінь даху нави вінчає великий світловий ліхтар з маківкою. Вівтар вкритий п'ятисхилим дахом, ризниця і ганок - двосхилими. Дзвіниця мурована.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Буський
район
___

Львівська
область
___

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор
До ремонту.  Фото 19. 03. 2008.