Чертіж
Церква Св. Параскеви ХХ ст.
Церква на карті.   Фото 14.07.2009.
За інформацією Андрія Сенька, церкву-каплицю розібрали після 2010 року!

Деревяна церква-каплиця, як видно, утворена розбудовою деревяної дзвіниці, що, очевидно, залишилася від старої дерев'яної церкви, яку знищили. Церква-каплиця була в користуванні православної громади(?).

Була розташована в центрі села, при дорозі, біля нової мурованої церкви. Стара будівля орієнтована вівтарем на північний схід. Під нього пристосували деревяну триярусну восьмибічну у другому і третьому ярусі дзвіницю, вкриту пірамідальним наметовим верхом, який вінчає ліхтар з маківкою. До неї з півдня прибудували прямокутну в плані наву під двосхилим дахом.

Над входом зробили відкритий ганок. Ліворуч вхідних дверей висить образ Пр.Богородиці з Дитям, праворуч - Ісус Христос, який тримає в руці розгорнену книгу, на якій старослов`янською (якщо не помиляюся) написано десь так: "Прийдіть до Мене всі страждаючі та нужденні і Я заспокою вас".

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Жидачівський
район
___

Львівська
область
___

...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор