Петраші
Церква Різдва Пр. Богородиці 1863
Існуюча сьогодні дерев'яна церква в Петрашах зведена у 1863 році, ймовірно, замість попередньої церкви. Зовні ремонтована в межах 2015-2018 років. Сьогодні в користуванні громади УГКЦ.

Розташовується святиня посеред частини села, яке простяглося біля правого берега Черемоша, зі сходу від головної дороги. Церква стоїть на терасі схилу. Вівтарем орієнтована до північного сходу. Має типові прибудови: до вівтаря з обидвох сторін ризниці, до бабинця по осі церкви - невеликий присінок.

Стіни над опасанням, четверика і восьмерика ошальовані вертикально дерев'яною вагонкою, піддашшя покрили новою бляхою. Зі сходу від церкви збережена дерев'яна дзвіниця на два яруси, зовнішні стіни якої також під дерев'яною вагонкою.

Скопіюй посилання на сторінку і постав на сайт, блог або в соціальні мережі.
.........................................................................................................................................................................................................................................................
Путильський
район
___

Чернівецька
область
___

Церква на карті.   Фото 6. 10. 2018, Ігор Пунда.
Вигляд до ремонту.  Фото Романа Пaрaнчукa 6. 08. 2015.
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор