Спочатку зайдіть на сторінку (сторінки) населеного пункту (пунктів) на сайті і подивіться які фото церкви (церков) вже є. Якщо сторінки населеного пункту на сайті нема, то ваші фото церкви (церков) будуть першими.

Якщо фото церкви (церков) вже є на сторінці (сторінках) сайту, але на ваших фото церква (церкви) зовні виглядають інакше, аніж на сайті, тоді надсилайте - будуть на сайті !

Фотографії надсилайте оригінальними (не зменшеними і не редагованими!). В листі ОБОВ'ЯЗКОВО вказуєте: хто автор фото, а також область, район і назву населеного пункту (пунктів) де були зроблені фото церкви (церков), якщо знаєте напишіть назву церкви (церков).

Електронна адреса для надсилання матеріалів:
 
Додай фото церкви
Відповіді на поширені запитання
1. У мене є фото дерев'яної церкви, яке зроблене давніше. Навіть не пам'ятаю в якому селі це було. Чи можна це фото вам надіслати?

- Звичайно, ви можете його надіслати, але на сайті його не буде висвітлено до того часу, поки точно не пригадаєте де зробили цю світлину.

2. Я зробив (зробила) фото церкви і скинув (скинула) на вашу електронну адресу. Чому фото немає на сайті?

- Для адміністратора сайту ця робота є виключно як хоббі, на яке витрачається вільний від основної роботи час. Якщо у відповіді вам не пояснили причину відмови публікації фото, отже вони з'являться на сайті, як тільки настане їх черга (якщо фотоматеріалів надсилатимуть багато). На сайті не публікуються фото церкви зроблені в темний час доби, коли падає дощ (сніг) або фото неякісне. Також не приймаються фото, які скопійовані з інших джерел (або авторів) без вказання посилання на джерело або назву автора.

3. На сайті про церкву в моєму селі/місті написали неправду! Що робити?

- Якщо вважаєте, що інформація на сторінці про церкву є некоректною або там багато неточностей, надсилайте свої дані, які будуть опубліковані на умовах неанонімності (вказуєте своє прізвище, ім'я), а також напишіть джерело інформації (назву книги, документів, якщо почули це усно напишіть від кого (старожили, священик, дяк і т.д.).

4. Якщо я витрачу час і фінанси, щоб зафіксувати дерев'яні церкви, надішлю вам, а ви потім використаєте їх в комерційних цілях! Заплатите мені за фото?

Допомога сайту фото і будь-якими іншими матеріалами є виключно добровільною справою на некомерційній основі. Авторські права на ваші фото збережені, використання їх поза межами сайту або пересилання третім особам є можливе тільки за наявності дозволу автора фото в електронній формі.
 
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2018  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор