Інформація для тих, хто має бажання і можливість допомогти власноруч зробленими фотографіями дерев'яної церкви (церков):

А). Спочатку зайдіть на сторінку (сторінки) населеного пункту (пунктів) на сайті і подивіться які фото церкви вже є. Якщо сторінки населеного пункту на сайті нема, то ваші фото будуть першими.

Б). Фотографії бажано робити цифровою фотокамерою. Якщо такої під руками не було, робіть на камеру смартфону.

В). Дуже бажано, щоб церква була зафіксована з усіх сторін! Якщо з якоїсь сторони (сторін) церква повністю не поміщається у кадр, робіть декілька фото з накладками одне на одне. ВАЖЛИВО! - хоч з однієї сторони церква має повністю поміщатися у кадр (від верху хреста на бані до низу фундаменту!). Церква у кадрі має бути паралельна до горизонту, тобто не перехилена!

Г). Якщо є можливість, крім церкви фотографуйте дзвіницю (якщо існує), цікаві написи на церкві (пам'ятні таблиці, старі вирізьблені написи і т.д., якщо існують), на хрестах, могили священиків біля церкви (якщо існують).

Д). Фотографії надсилайте оригінальними (не зменшеними і не редагованими!). В листі ОБОВ'ЯЗКОВО вказуєте: хто автор фото, а також область, район і назву населеного пункту (пунктів) де були зроблені фото церкви (церков), якщо знаєте напишіть назву церкви (церков).

Е). Якщо маєте можливість надіслати додаткову інформацію про церкву (церкви) (наприклад: фотокопії з книжки історії церкви (церков) чи будь-які факти з історії церкви) - це буде безперечний плюс!

Електронна адреса для надсилання матеріалів:
 
Додай фото церкви
...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
© 2007-2015  Дерев'яні Церкви Західної України  |  Громик Віктор
Відповіді на поширені запитання
1. У мене є фото дерев'яної церкви, яке зроблене давніше. Навіть не пам'ятаю в якому селі це було. Чи можна це фото вам надіслати?

- Звичайно, ви можете його надіслати, але на сайті його не буде висвітлено до того часу, поки точно не пригадаєте де зробили цю світлину.

2. Я зробив (зробила) фото церкви і скинув (скинула) на вашу електронну адресу. Чому фото немає на сайті?

- Для адміністратора сайту ця робота є виключно як хоббі, на яке витрачається вільний від основної роботи час. Якщо у відповіді вам не пояснили причину відмови публікації фото, отже вони з'являться на сайті, як тільки настане їх черга (якщо фотоматеріалів надсилатимуть багато). На сайті не публікуються фото церкви зроблені в темний час доби, коли падає дощ (сніг) або фото неякісне. Також не приймаються фото, які скопійовані з інших джерел (або авторів) без вказання посилання на джерело або назву автора.

3. На сайті про церкву в моєму селі/місті написали неправду! Що робити?

- Якщо вважаєте, що інформація на сторінці про церкву є некоректною або там багато неточностей, надсилайте свої дані, які будуть опубліковані на умовах неанонімності (вказуєте своє прізвище, ім'я), а також напишіть джерело інформації (назву книги, документів, якщо почули це усно напишіть від кого (старожили, священик, дяк і т.д.).

4. Якщо я витрачу час і фінанси, щоб зафіксувати дерев'яні церкви, надішлю вам, а ви потім використаєте їх в комерційних цілях! Заплатите мені за фото?

Допомога сайту фото і будь-якими іншими матеріалами є виключно добровільною справою на некомерційній основі. Авторські права на ваші фото збережені, використання їх поза межами сайту або пересилання третім особам є можливе тільки за наявності дозволу автора фото в електронній формі.